Sun Screen Stor Perde

Sun Screen Stor Perde

Ürün Fiyatı : 75 TL/m²

Ürün Özelliği :

Sun Screen perde genellikle stor perde olarak iş yerlerinde kullanılan bir perde çeşididir. Diğer ismi de güneş kırıcı perdedir. Sun Screen Perdeler ince file şeklinde dokunmuş cam elyafı üzerine pvc kaplama kumaştan oluşmaktadır. Bu sayede kapatıldığı halde bile gün ışığını yeterince alma avantajı ve dışarıyı görebilme olanağı sağlar.

Sun Screen Stor Perdeler fonksiyonellik olarak da bünyesindeki cam elyafı sayesinde ısı tasarrufu sağlar. İş yerlerinin tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri bilgisayar ekranlarının içeri giren ışıktan dolayı yansıma yapmasını önlemesidir. Sunscreen Perdeler uzun ömürlü ve yıkanabilir olma özelliğine sahiptir.

Screen stor perdeler içeriğinde %68 cam elyafı, %32 polyester malzemeden oluşmaktadır. Bu özelliği, yani cam elyafı oranının yüksek olması, Sun Screen Perdeye güneşin ısısını da engelleyici bir özellik katmaktadır. Her şeyde olduğu gibi bu üründe de maalesef taklit ürünler yapılmıştır. Cam elyafı oranı çok düşürülüp, polyester oranı artırılarak üretilen bu taklit ürünler, sadece görünüm olarak Sun Screen perdedir ama gerçek Sun Screen perdenin hiçbir özelliğini taşımadığı gibi sağlık açısından da tehdit oluşturmaktadır. Ayrıca bu hile ürün fiyatını da gerçeğine oranla yarı yarıya düşürmektedir.

Sun Screen Perde Kullanım Alanları:

Sunscreen Perdeler genel de iç cephelerde kullanılmasına karşılık, dış cephelerde de sorunsuz kullanılabilir. Sun Screen perde, stor perde olarak kullanılabildiği gibi tavan perdesi ve kış bahçesi perde sistemlerinde de sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. Ayrıca Sunscreen kumaşlar, Kumaş Dikey Perde olarak da kullanılabilmekte, uygulandıkları mekâna şıklık ve zarafet katmaktadır. Sunscreen perdeler dış mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilmekte olup, dış mekân (out door) Zip Perde olarak adlandırılmaktadır.

Sun Screen Perde güneşin ısısına yoğun olarak maruz kalan ofislerde, işyerlerinde, okullarda özellikle tercih edilmesi gereken perde sistemlerindendir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sun screen perde kapalıyken dışarıyı görebilme özelliği sunmaktadır. Bu özellik Sun Screen perdeye ofis ve iş yeri kullanımlarında perde kapalıyken rahatlıkla dışarıyı göre bilme özelliğinden dolayı diğer perdelere oranla daha ayrıcalık katmaktadır. Sun Screen perdelerde geçirgenlik olayı kumaşın dokusuna bağlı olarak sınıflandırılmıştır. Sun Screen perde kumaşlarında da karartma (Blackout Perde) özelliğinde kumaşlar mevcuttur. Sun Screen perde kumaşlarında geçirgenlik (Dışarıyı Görebilme) %1 ile %10 arasında değişmektedir. Sun Screen perdelere dijital baskı yöntemiyle, şirket logosu ya da istenilen herhangi bir görsel basılabilmektedir.

Sun Screen perde mekanizma sistemi manuel stor perde sisteminin aynısıdır. Stor perdeler de olduğu gibi Sun Screen Stor Perdelerde de motor kullanılabilmektedir. Motorlu Sun Screen Perdeler mekâna daha bir şıklık ve kullanımda daha bir kolaylık sağlamaktadır.

Sun Screen Stor Perdeler de Dokusuna Göre Ürün Fiyatı Değişiklik Göstermekte Olup Müşteri Hizmetlerimizden Yardım ve Ücretsiz Keşif Talep Edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.