Anasayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamızdan satın alabileceğiniz ürünleri listeleyin.

Ürün Fiyatı : 160 TL/m.

Ürün Özelliği :

   Blackout kumaş perde, stor perde kumaşından hariç bildiğimiz perdelik kumaştır. Storluk Blackoutla Perdelik Blackout kumaş aynı derecede ışık almama özelliğine sahiptir. Blackout Kumaş Perdelik çift taraflı saten dokumadan yapılmış, ortasında yer alan siyah iplik ile dokunmuş kumaş sayesinde, ışığı geçirmeme özelliği veren kaplamalı veya mebran kaplanarak hazırlanmış perdelerdir.

   Blackout perdeler karartma kumaş perde olarak da adlandırılmaktadır. Sıfır ışık blackout perdeler olduğu dibi dokuma yapısına ve üreten firmaya bağlı olarak yüzdelik ışık geçirgenliği olanları da mevcuttur. Blackout kumaş perdelerde diğer kumaş perdelerde olduğu gibi renk alternatifleri vardır. Sıfır ışık olan blackout perdelerde açık renklerde dahi ışık geçirgenliği sıfırdır. Karartma kumaş perdeler normal güneşli perdeler gibi düz dikilebildiği gibi istenilen oranda pileli olarak da dikilebilmektedir.

   Blackout kumaşlar genelde karartma perdesi olarak oteller de, hastaneler de, gösteri salonların da, kullanılır. Karatma perdenin amacı odayı zifiri karanlık yapmak, ikincisi ise güneşe karşı odayı soğuk tutmaktır. Özellikle doktorlar, pilotlar, polisler, gece çalışan müzisyenler, bebek odaları ve derin uykuyu sevenler için çok uygundur.

Blackout Kumaş Perde Teknik Özellikleri:

% 65 POLYESTER

% 33 PAMUKLU ( COTTON )

280 – 300 CM ENİ

450 GR / M2

40 DERECE NARİN YIKAMA

DOKUMA YUMUŞAK TUŞE

   Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.