Anasayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamızdan satın alabileceğiniz ürünleri listeleyin.

Ürün Fiyatı : 75 TL/m.

Ürün Özelliği :

   Çatı katı perdeleri; genelde dubleks dairelerde, eğimli olan camlarda ve üçgen camlarda kullanılan perde çeşididir. Tül perde, fon perde ve güneşlik şeklinde üçlü olarak uygulanabilmektedir.

   Çatı katı perdelerinin dikimi çok özen istediği gibi seçilecek tülün ve fon perde kumaşının da konusunda uzman birinin yardımıyla seçilmesi gerekmektedir. Her tül perde ve her kumaş perde, çatı perdelerinde kullanılmaz. İşinde çok uzman olmayan ya da sadece parasını almak düsturu ile iş yapmaya çalışanlar her kumaşı, tülü çatı için önerebilmekte ve sonuçta memnun olunmayan bir perde ortaya çıkmaktadır.

   Çatı perdesi, perdecilerin en zor işidir. Fakat bizim en çok sevdiğimiz iştir. Çok iyi ölçü almak gerekir. Tül perde ve jaluzi perde, plise perde, düet perde veya dikey perde de çatı katı perdelerinde kullanılabilmektedir. Çatı katında kullanılacak olan tül perdeler ve fon perdeler, kesinlikle sık pile olmalıdır. Çatı katı perdelerinde iyi çözümü evinize gelecek olan Perde uzmanımızdan öğrenebilirsiniz.

   Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.