Anasayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamızdan satın alabileceğiniz ürünleri listeleyin.

Ürün Fiyatı : 75 TL/m.

Ürün Özelliği :

   Çocuk odası perdeleri ve bebek odası perdeleri; tül perde, fon perde, far bela gibi uygulamalarla yapılabilir. Arzuya göre tülün altına güneşlik olarak stor perde uygulanabilir. Bunun dışında desenli kumaşlardan seçim yapılarak düz bir fon perde ile de kolay çözüm elde edebilirsiniz. Çocuk odası perdeleri klasik tül şeklinde olduğu gibi katlamalı perde sistemi ile de çözümlenebilir. Aynı desenli bir tülü katlamalı perde olarak da kullanma olanağı olabilir. Perdenin kenarlarına fon uygulaması yapılarak şık bir görünüm elde edilebilir. Çocuk odası perdeleri özel, çocuklara mahsus desenlerden oluşmaktadır. Çocuk odası perdeleri lisanslı ve lisanssız desenli kumaş perdeler ya da tül perdelerden oluşur.

   Çocuk odası stor perdelerine beğendiğiniz objeler, dijital baskı yöntemiyle basılarak stor perdeleri renklendirebilirsiniz. Çocuk odaları için çizgi film kahramanları desenli, kelebek, denizci teması vb. desenli tüller ve fon perdeler olduğu gibi aynı desenleri içeren zebra perdeler de vardır.  Hastanelerin çocuk servislerinde, okulların ana sınıflarında, evlerde çocuklara ayrılan odalarda kullanılarak mükemmel sonuçlar alınabilmektedir.

   Çocuk odası perdeleri ve çocuk odası tülleri zengin çeşit seçenekleriyle Bay Perdecim Perde Sistemleri Firması garantisi ve de kalitesiyle sizlere sunulmaktadır.