Anasayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamızdan satın alabileceğiniz ürünleri listeleyin.

Ürün Fiyatı : 145 TL/m²

Ürün Özelliği :

   Dijital baskılı stor perdeler; vitrinlere reklam amaçlı yapılmakta ve aynı zamanda perde olarak kullanılmak üzere ihtiyaca cevap vermektedir. Özel olarak üretilmiş dijiteks, baskıyı dağıtmayan, iyi bir görüntü kalitesi verme özelliğine sahip kumaşlara, dilediğiniz logo, yazı, firma amblemi, firma logosu veya reklam amaçlı slogan, resim gibi objeler, dijital olarak perde yüzeyine basılmak suretiyle yapılmaktadır. İstediğiniz yüksek çözünürlüklü her tür resminizi stor perdenize bastıra bilirsiniz.

   Dijital baskılı perdelerde genel olarak stor perde zincirli mekanizma sistemi uygulanmaktadır. Arzuya göre uzaktan kumandalı motorlu sistem veya motorlu sabit butonlu sistem de uygulanabilir.

Dijital Baskılı Stor Perde Kullanım Alanları:

   Dijital Baskılı Stor Perdeler iş yerlerinde ve ofislerde şirket logosu veya iş yerinin faaliyet alanına ait ürün resimleri, perdenin üzerine basılarak kullanılmaktadır. Dijital baskılı perdelerde üç adet kumaş kullanılmaktadır. Bunlar; normal stor perdelerde kullanılan polyester stor kumaşı, blackout (karartma) kumaş ve Sun Screen kumaşlardır. Sun Screen kumaş, güneşin ısısını da içeri almama özelliğine sahip olduğu gibi perde kapalı iken dışarıyı gösterme özelliği de sağlamaktadır.

   Dijital baskılı stor perdelerde maliyeti düşürmek için piyasada genellikle transfer baskı yapılmaktadır. Transfer baskı kullanılan perdeler güneş ışığında çok çabuk deforme olmakta ve baskıları çok kısa bir sürede solmaktadır. Firmamız bu konuda son model Dijital Baskı makineleri kullanarak, transfer baskı değil, dijital baskı yapmaktadır. Dijital baskı ile yapılan Stor Perdelerdeki resim baskıları, ne kadar güneşe maruz kalırsa kalsın, en az beş yıl canlılığını kaybetmemekte ve uygulanan resim kalitesi daha canlı olmaktadır.

   Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.