Anasayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamızdan satın alabileceğiniz ürünleri listeleyin.

Ürün Fiyatı : 50 $

Ürün Özelliği :

   Mosel sıkı denetimlerin ve testlerin ardından yüksek kaliteli motorlar üretir. Mosel tüp motorlar birçok perde, panjur, tente ve garaj kapılarının arkasındaki itici güçtür. Ürünler çalışma esnasında minimum sesyayarlar. Saklanması kolay olup, ölçüde küçüktür ve kurulumu hızlıdır. Kaliteli bir yaşam tarzının peşinde olan insanların ihtiyacını karşılar.

   Mosel tüp motorlar Avrupa Birliği mevzuatı ‘elektronik ekipmanlarında bazı tehlikeli maddelerin kullanılmasının kısıtlanması’ (ROHS) nı benimsemiştir. Her bir parça çevre korumayı karşılamak için, tüp motor üretimini sağlamak için ROHS’u benimser.

   Mosel Perde Motoru çeşitleri olarak değişik güçlerde stor perde motoru, zebra perde motoru olarak kullanılan tüp motorların yanında Sahne perde motoru, Jaluzi Perde Motoru, Plise Perde Motoru, Wenter garden Perde Motoru gibi diğer perde alanlarında kullanılacak motorlarda üretmektedir. Ayrıca elektrik frekanslı motorları da mevcuttur. Tüm Mosel motorlar akıllı ev sistemiyle çalışabilme özelliğine sahiptir. Mosel motorlarda güneş enerjisiyle çalışan motorlar olduğu gibi şarjlı ve rüzgâr sensörlü, karanlık sensörlü olan motorları da mevcuttur.