Anasayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamızdan satın alabileceğiniz ürünleri listeleyin.

Ürün Fiyatı : 135 TL/m.

Ürün Özelliği :

   Otel perdeleri şıklığın yanı sıra, kolay kullanılabilirliği ve kolay temizlene bilirliği olan, alev almaz tül perdelerden ve kumaş perdelerden yapılmalıdır. Otel perdelerinin kornişleri de alev almaz özellikte olmalıdır. Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak, otel perdeleri için özel ürettiğimiz alüminyum kornişler hakkındaki bilgi ve açıklamaya, sayfa içinde detaylı olarak aşağıda değindik.

   Otellere özel ürünlerimizle ve özel tasarımlarımızla mekânınıza fark katıyoruz. Otel odalarında tül perdeler ve fon perdeler, odanın konseptine uygun olmalı ve güneşlik olarak ışık geçirmez blackout stor ya da blackout kumaş perde kullanımı, müşteri memnuniyetini artırıcı bir unsur olarak uygulanmalıdır. Otel odalarında Zebra perdeler de çok tercih edilen perdeler sınıfında yer almaktadır. Zebra perdelerde de blackout özelliği olanlar mevcuttur. İster tül perdeleri, ister zebra ve de stor perdeleri, her perdeyi istendiği takdirde motorlu ve uzaktan kumandalı ya da buton sistemli olarak, motorlu hale getirebilmekteyiz. Mekânınızın kalitesini artırmak ve müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için bizden motorlu otel perdeleri için teklif almanızı öneririz.

   Otellerde en büyük sorun kornişlerdir. Plastik oldukları için çok çabuk kırılır ya da deforme olurlar. Oteller için beyaz fırın boyalı Alüminyum perde raylarını ürettik. Alüminyum otel kornişlerimiz tekli alüminyum perde kornişi, ikili alüminyum perde kornişi ve Üçlü alüminyum perde kornişi olarak mevcuttur. Alüminyum perde raylarımız Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Darbelere karşı korumalı olarak tasarlanmış olup, eğilme ve deforme olma riski hiç yoktur.

   Otellerde otelin konseptine ve mimarisine uygun olarak klasik ve modern perdeler uygulamak ve tasarlamak Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak bizim uzmanlık alanımızdır.

Tüm Perde ve otel tekstili ürünlerinde geniş bir yelpazeye sahip olan bir firma olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizden Otel Perdeleriniz için teklif almadan perde yaptırmak, sizin için bir kayıp olacaktır.