Anasayfa / Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamızdan satın alabileceğiniz ürünleri listeleyin.

Ürün Fiyatı : Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.

Ürün Özelliği :

   Polyester Varak Perdelik Lambri kartonpiyer kullanılmayan yerlerde korniş kapatıcı olarak kullanılmak için yapılmış ürünlerdir. Kartonpiyer gibi kornişi gizleme görevi yapmak için kullanılan, perde rayı kapatıcı dekorasyon ürünleridir. Lambri kelimesi Fransızcadan dilimize geçen bir kelimedir. Bir yapının iç duvar kaplaması anlamındadır. Perdelik Polyester Lambriler poliüretandan yapılmaktadır. Poliüretan tasarlanmış kalıplara dökülerek şekillendirilmektedir.   
 
   Perde için üretilen polyester lambriler ev dekorunda mükemmel tamamlayıcı malzemelerin vazgeçilmezlerindendir. Ev dekorasyon sektöründe uzun süredir kullanılmaktadır. Aynı işlevi gören orijinal ahşap lambrilerimizde mevcuttur.   
 
   Ahşap Perdelik lambriler orijinal ahşaptan yapıldıkları için ağar ve pahalı olan ürünlerdir. Polyester Varak Perdelik Lambri ahşap perdelik lambriye oranla daha hafif malzeme olması dolayısıyla daha uygun fiyatlı ürünlerdir. Kaliteli poliüretandan imal edildiğinde kolay kolay kırılma olayı da olmayacaktır. Kendinden üç kanallı raylı olarak üretilmektedir. Montajı perde kornişi montajı gibidir. Standart olarak Altın varak ve gümüş varak olarak iki ayrı renkte yapılmaktadır. İstenildiğinde her renk uygulana bilmektedir.   
 
   Detaylı Bilgi İçin Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.